Вправи з фізкультуриВправи з фізкультури

Комплекс вправ для загального фізичного розвитку

Пропонуємо вам комплекс вправ з фізкультури, які бажано виконувати кілька разів на тиждень. Всього за два-три тижні ви помітите, як покращився ваш загальний стан, зменшилася вага, зросла витривалість. А тепер самі вправи з фізкультури: Поставте ноги на ширині плечей, руки на поясі.

Зробіть обертальні рухи головою, потім нахили голови вліво-вправо і вперед-назад. Виконувати вправу протягом хвилини. Ноги на ширині плечей.

Встаньте на шкарпетки і опустіться на п’яту, одночасно стискаючи і розтискаючи кулаки. Також виконувати протягом хвилини. Вихідна позиція та ж.

Руки поставте на пояс і зробіть обертальні рухи плечима 10-20 разів. Виконуємо попередню вправу, опустивши руки вниз. Кратність повторів та ж.
Зробіть «ножиці» руками 10-20 разів. Широко розставте ноги і зробіть нахил вправо. При цьому права рука повинна ковзати по правому стегну, а лівою потрібно торкнутися пахвовій западини. Повторіть 10-20 разів для кожної сторони. Ноги на ширині плечей, руки підняті над головою.

Нагніться вправо, поверніться у вихідне положення і Нагніться вліво. Зробіть це знайоме вправу з фізкультури 10-20 разів. Поставте ноги на ширині плечей, зігнуті руки підняти паралельно підлозі до рівня грудей і повертайтеся в різні боки, намагаючись зберегти нижню частину тулуба нерухомою. У кожну сторону потрібно повернутися 10-20 разів. Розставте ширше ноги і нахиляйтеся вперед і назад.

Зробіть 10-20 повторів. Ноги розставте на ширині плечей, праву руку підніміть вгору і зігніть її за головою, потім нахиліться вліво і постарайтеся дістати ліктем коліна. Повторити 10-20 разів. Візьміться за опору, ногу зігніть в коліні і робіть махи ногою вперед і назад. Кількість повторень, як зазвичай від 10 до 20 разів.

Наступна вправа виконується аналогічно попередньому, але при цьому махи потрібно робити прямою ногою. Зробіть 10-20 присідань. Зробіть 10-20 випадів.

При цьому можна триматися за опору. Сядьте на край стільця і ​​підтягніть ноги до живота. Обхопіть ноги руками, і випрямляйте черзі то одну, то другу ногу.

Намагайтеся зберігати спину прямою. Повторіть 10-20 разів для кожної ноги. Ляжте на спину і качайте прес, відриваючи від підлоги тільки плечі. Зробіть 10-20 підйомів. Повторіть попередню вправу, намагаючись одночасно відривати від підлоги плечі і ноги.

Кількість повторів те ж. Зробіть «ножиці» 10-20 разів. Лежачи на спині, імітуйте їзду на велосипеді, зробіть 10-20 повторів.