Вправи з гантелямиБодібілдинг вправи з гантелями є базовими вправами і входять практично в будь-яку програму тренувань.

Цей нехитрий снаряд може стати вашим серйозним помічником у роботі над своїм тілом, так як комплексів вправ з гантелями дуже багато, як для чоловіків, які вибирають силові види спорту і прагнуть до набору м’язової маси, так і для жінок, які можуть займатися фітнесом вдома.

У чому плюси вправ з гантелями?

1.Они є базовими і з їх допомогою можна домогтися набору маси.

2.ЗА цим снарядом, фактично можна робити вправи на всі групи м’язів.

3.ето універсальний снаряд, з яким можна тренуватися в тренажерному залі, так і вдома.

Вправи з гантелями:

Вправи з гантелями для грудей.

Це відмінний тренажер для тренування м’язів грудей, особливо якщо вони розбірні і у вас є можливість регулювати навантаження. Нижче перераховані ті вправи, які входять майже у всі програми тренувань, не залежно від того, чи займаєтеся в тренажерному залі або будинку. Це базові вправи для грудей, які за значимістю перевершує, мабуть тільки жим зі штангою лежачи. Але якщо ви тренуєтеся будинку,то досягнете результату і без жиму. Тут головне — бажання.
— Жим гантелей лежачи;

— Жим гантелей лежачи в нахилі;

— Розведення рук лежачи;

— Розведення рук лежачи в нахилі;

— Пуловер.

Вправа з гантелями для плечей.

Основними вправами є вправи для плечей з цим видом снарядів. Це та «база», яку ніколи не замінять тренажери, призначені, в основному, для додання рельєфу. Якщо ви тренуєтеся будинку, то будьте впевнені, що 2 гантелі — це той набір обладнання, який дозволить вам добитися успіху в тренуванні плечей.

— Жим Арнольда;

— Жим сидячи;

-Тяга до підборіддя;

— Розведення стоячи;

— Розведення в нахилі;

— Розведення в сторони лежачи;

— Підйом перед собою.

Вправи на біцепс .

Якщо заглянути в стандартний спортзал, невеликої площі, то важче всього там буде знайти тренажер для біцепса. А якщо він там і є, то як правило всього 1. Чому?

Біцепс практично завжди тренують штангою або гантелями. Штанга (особливо прямий гриф), як правило, тренує «Масу», а гантелі, в основному, для додання біцепсів є форми і отточки рельєфу.

Основні вправи:

— Підйом гантелей на біцепс стоячи;

— Підйом сидячи з упором в стегно;

— Поперемінне згинання рук з гантелями стоячи;

— Підйом на біцепс на похилій дошці.

Вправи на трицепс .

Трицепс, як і інші групи м’язів, відмінно піддається тренуванню цим снарядом. Вправи на трицепс з гантелями небагато, але їх цілком достатньо. Як і у всіх інших випадках, ці вправи є базовими і незамінними майже у всіх програмах тренувань.

— Французький жим;

— Розгинання рук стоячи;

— Розгинання рук в нахилі.

Вправи для спини .

Базовим вправою для спини (найширших м’язів) є підтягування, а вправ для спини з даним видом снарядів, на жаль, не дуже багато, фактично воно одне — тяга в нахилі.

А шраг тренують трапецієвидний м’яз, яка також належить до м’язів спини.

— Тяга гантелі в нахилі;

— Шраг.

Вправи для ніг.

Ноги, в основному, тренують такими вправами як присідання зі штангою або жимом ногами в тренажері. Але якщо ви тренуєтеся в домашніх умовах або у вас з інших причин немає доступу до інших тренажерів, то ноги можна тренувати і гантелями.

Основні вправи:

— Присідання з гантелями (Аналогічно приседанию зі штангою);

— Випади (вперед і в сторони).

Комплекс вправ з гантелями.

Бодібілдинг вправи з гантелями, в комплексі зі штангою, складають основу бодібілдингу та заняття з ними неодмінно дадуть результат.

Гантелі груди.