Вправи з гантелямиВправи з гантелями
Гантелі — універсальний спортивний снаряд
Гантелі — досить простий снаряд, і його можуть включати в свої тренування і чоловіки, які хочуть наростити м’язову масу, і жінки, які вибирають фітнес в домашніх умовах. У вправ з гантелями є ряд переваг: По-перше, вони базові і дозволяють набрати м’язову масу.

По-друге, з ними можна давати навантаження всім групам м’язів. По-третє, цей універсальний снаряд може бути використаний і вдома, і в спортзалі. Ці вправи виконуються для різних груп м’язів.
Так, вправи з гантелями для грудей включають в себе, наприклад, жим гантелей лежачи і лежачи в нахилі, розведення рук лежачи і лежачи в нахилі, а також пуловер. За допомогою цих простих вправ і наполегливості можна досягти дійсно хороших результатів. Щоб навантаження на плечі була максимальною для додання їм, в першу чергу, рельєфу, цілком можна обійтися двома гантелями. Навіть у домашніх умовах ви зможете успішно виконувати такі вправи, як жим, сидячи, жим Арнольда, тяга до підборіддя, розведення в нахилі, стоячи, розведення в сторони, лежачи, а також підйом перед собою.

Ваші біцепси також не залишаться без уваги, оскільки для них існують непогані вправи з гантелями. Це підйом гантелей стоячи, підйом, сидячи з упором на стегно, поперемінне згинання рук, з гантелями стоячи, а також підйом гантелей на похилій дошці. При виконанні цих вправ слід особливо ретельно стежити за правильністю, щоб задіяти саме біцепси, а не інші м’язи.

..ще зі SportMashina.com: Вправи з гантелями в домашніх умовах
Вправи з гантелями для чоловіків
Вправи з гантелями для дівчат

Те ж саме стосується і трицепса. Вправ для нього небагато, але вони є базовими, тому без них не обходиться практично жодна програма тренувань. Ось ці вправи: розгинання рук стоячи, в нахилі, а також французький жим. Для м’язів спини підійдуть такі види вправ, як тяга гантелі в нахилі, а також шраги (підняття гантелей одними плечима, тобто без згинання рук). Слід пам’ятати і про тренуванні м’язів ніг.

Тут теж можна використовувати гантелі, у випадку, якщо ви тренуєтеся будинку. Для цього потрібно виконувати такі вправи: присідання з гантелями і випади вперед і в сторони. Вправи з цим спортивним снарядом обов’язково дадуть свій результат, оскільки вони є основою бодібілдингу.