Вправи з гантелями будинкувправи з гантелями будинку

Вправи з гантелями — ідеальний варіант домашніх треніровокТема здорового способу життя та спортивних тренувань в наш час приймає все більшої актуальності. Фізична сила і красиве тіло — ось, що нами рухає. Заради такого результату багато хто обмежує себе у всьому. Солодощі і борошняні вироби перетворюються на табу, а щоденні пробіжки — входять до нормальний ритм життя. Найбільш ефективним видом тренувань є вправи з гантелями будинку.

Перш за все, вони не вимагають колосальних витрат. Придбання пари гантелей в будь-якому спортивному магазині обійдеться не дорого. Для дівчат і жінок — набагато дешевше, оскільки для тренування чоловікам необхідні великі робочі ваги.
По-друге, ви зможете заощадити кошти на купівлі дорогого абонемента в спортзал. Займаючись будинку можна також охопити більшість груп м’язів, розвинути витривалість і силу. Деколи для тренування достатньо гантелей і пари табуретів. Головним ключем до успіху є вибір правильної тренувальної програми.

Тут можна трохи «спіткнутися». Виходом із ситуації стане консультація у фітнес-інструктора будь-якого тренажерного залу. Вибираючи вправи з гантелями для будинку потрібно бути уважним. Від тренувань буде багато залежати.

Приміром, можна позбутися від викривлення хребта за допомогою силових навантажень, поступово зміцнюючи м’язи спини, які сприяють випрямленню спинного хребта. Принципи домашніх тренувань: втома — не морив себе і не займайтеся на знос. Іншими словами, якщо при виконанні чергового повторення ви відчуєте, що наступне може стати останнім — робити цього не варто; прогрес — рекомендується виконувати задану кількість підходів. Слідкуйте за правильністю виконання вправ, але намагайтеся виконати максимальне число повторень. Прогрес значить наступне: якщо ви під час першого підходу виконали максимальне число повторень, записане в плані тренування, в ході наступного сету спробуйте збільшити робочий вага; харчування — під час занять спортом важливо стежити за раціоном.

Якщо вправи з гантелями будинку спрямовані на збільшення м’язової маси, слід їсти багато, у тому числі білкових продуктів, вітамінів, овочів і вуглеводів. Якщо ви будете харчуватися недостатньо, — тренування будуть спрямовані на силу; рада для милих жінок — кількість повторень кожної вправи для вас не повинно перевищувати 10-15 разів. Заняття рекомендується проводити тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця).

Кардіонагрузку може застосовуватися або до або після силового тренування.