Вправи з гантелями для спиниВправи з гантелями для спини

Деякі корисні вправи з гантелями для спини

Сильна спина здатна дати значно більше, ніж просто гарну зовнішність. Насамперед, вона здатна стати головною опорою ваших тренувань, дозволяючи з кожним разом долати все більші й більші ваги, а це, у свою чергу, є обов’язковою основою розвитку і нарощування м’язової маси до необхідного об’єму, а також зміцнення організму в цілому. Для того, щоб повноцінно розвинути спину, варто проводити прокачку найширших, випрямляючих та трапецієподібних м’язів.
Робити це потрібно обов’язково, інакше цілком реальним може стати виникнення такого наслідки як мускульний дисбаланс, що є основною причиною виникнення травм і подальшої неможливістю виконання певних вправ. Комплекс вправ з гантелями для спини варто проводити не більше 1-2 разів на тиждень, при цьому орієнтуватися на особливості власного режиму тренувань. До числа найбільш популярних і ефективних вправ по зміцненню спини відноситься підйом тяжкості з паузами в зігнутому положенні.

З причини використання великої ваги під час його виконання, ви зможете збільшити власну силу. Примітно ще й те, що його легко можна виконувати у себе вдома за допомогою звичайного набору гантелей. Додати складності вправі можна наступним чином: перед тим, як опустити гантелі, зробіть 1-2 секундну паузу. Це дозволяє виключити вплив інерції, завдяки чому можна буде отримати максимальний результат від виконання цього завдання. Це свого роду додаткове навантаження на спинні м’язи і стимулятор їхнього росту.

Виконувати коштує не більше десяти повторень, щоб постійно вдавалося піднімати гантелі на максимальну висоту. Потрібно відзначити, що на ряду з широкою популярністю, все ж вправи з гантелями для спини в спортзалах найскоріше є винятком, ніж правилом. Але при тому це не перетворює їх на менш ефективний спосіб зміцнити спину. Також ефективним вправою, яке дозволить як слід прокачати м’язи спини є вертикальний підйом тяжкості з використанням однієї руки. Тобто займається вихідне положення: на лавку ставиться, наприклад, права нога, зігнута в коліні.

Права рука також впирається об лавку. Ліва рука з гантелей висить внизу. При цьому спина повинна бути паралельною підлозі.

А далі виконання: піднімати руку з гантеллю до грудей, утримуючи лікоть поруч з тулубом. Ця вправа з гантелями для спини відмінно зможе її зміцнити. Крім того, активно працюють косі м’язи, що дозволяють розвивати серце.

У підсумку виконання даної вправи ви зможете отримати користь, збільшену в рази.