Вправи з гантелями для жіноквправи з гантелями для жінок

Переваги силових тренувань для фігури: вправи з гантелями для девушекУченимі було доведено, що за допомогою силових навантажень можна ефективно позбутися зайвої ваги. У ході заняття на опір організм прискорює обмінні процеси, а також збільшує енерговитрати. Як показують численні наукові експерименти, силові тренування здатні прискорити метаболізм на період в 39 годин. Вправи з гантелями для жінок сприяє формуванню худорлявої, а саме стрункої фігури. Приємні вигини без жирових відкладень — мрія кожної з нас.
Для жінок фітнес тренування з обтяженнями в комплексі з дієтою є стовідсотковою гарантією досягнення поставленої мети. Силові навантаження допомагають дотримувати будь-яку дієту. З віком міцніє наш характер, а ось скелет, на жаль, навпаки стає більш крихким. Тренування з гантелями подбають про міцність вашої кісткової тканини.

Згідно з дослідженнями було встановлено, що за 16 тижнів регулярних занять з обважнювачами підвищується на 19% щільність стегнової кістки. Для жінок вправи з гантелями є прекрасним способом тренування серцево-судинної системи. Діють такі заняття не гірше класичних аеробних навантажень.

Також було доведено, що тренування з обтяженнями, завдяки зниженню діастолічного артеріального тиску, сприяють скороченню ризику виникнення у жінок серцевого нападу — на 15%, інсульту на 40%. Вдобавок силові навантаження можуть зменшити ризик виникнення ракових пухлин. Крім видимих ​​результатів існують непомітні для очей, але досить корисні переваги вправ з гантелями. Наприклад, не секрет, що силові навантаження сприяють поліпшенню настрою. Пов’язано це з ендорфінами.

Фітнес тренування з обважнювачами допоможуть знайти душевну рівновагу і спокій. Вправи з гантелями для жінок підвищують в дні заняття спортом продуктивність роботи на 15%. Також, на думку вчених, силові навантаження збільшують задоволення від звичної роботи і стимулюють розумову діяльність. Зміцнюється не тільки ваше тіло, але й розум. Згідно з науковими дослідженнями, через півроку занять з гантелями здатність сприймати, обробляти і засвоювати інформацію збільшується в кілька разів.

Також поліпшується довгострокова і короткострокова пам’ять, стимулюються мовні здібності, підвищується концентрація уваги. Ви помітили, скільки користі можуть принести для жінок вправи з гантелями? Тепер, безсумнівно, в графік своїх спортивних тренувань ви додасте силові навантаження.