Вправи з гантелями в домашніх умовахВправи з гантелями в домашніх умовах

Вправи з гантелями будинку

Багато людей не дозволяють собі заняття спортом в тренажерному залі. Та й не всі дозволять собі таку розкіш, як власна кімната з тренажерами. Найпоширенішими спортивними заняттями в домашніх умовах є гантелі. Так як вони не дорогі, компактні в зберіганні і легкі у використанні.

Який же комплекс вправ з гантелями потрібно виконувати? Вправи для рук

1. По черзі або одночасно в положенні стоячи або сидячи згинайте руки з гантелями, нахилившись вперед. 2. Потім повторіть таке ж вправу, лише тильною стороною долоні догори — зворотним хватом. 3. Нахилившись, відведіть назад руку з гантеллю. 4. Встаньте, на ширину плечей розставте ноги.
Руки з гантелями підніміть вгору, розводячи лікті в сторони, опустіть їх до плечей. 5. Розгинайте пряму руку з гантеллю, через голови, стоячи або сидячи. 6. Встаньте, розставте ноги на ширину плечей.

Руки розведіть в сторони і зігніть в ліктях так, щоб гантель торкнулася плеча.

Вправи з гантелями для рук

Комплекс вправ з гантелями являє собою чергування різних вправ з використанням коротких інтервалів відпочинку близько тридцяти секунд. Схема вправ з гантелями може виконуватися шляхом змінних вправ для нижньої і верхньої частини тіла, а так само базових вправ. З використанням гантелей можна виконати своє тренування швидше і максимально збільшити її інтенсивність. Під час виконання комплексу вправ з гантелями призначених для верхньої частини тіла, краще чергувати вправи за типом «тяги» і «жимів». Приміром, для початку виконати тягу гантелей в нахилі, а потім жим гантелей лежачи.

Так само можливе виконувати тренування з гантелями так швидко, щоб отримати максимальний ефект. Вправи для нижньої частини тіла, відмінно підходить для підвищення м’язової витривалості, збільшення кардіо-витривалість і сили. Також буде спалюватися багато калорій, так як при участі великих м’язів вимагають значно більше енергії, ніж при роботі малих м’язів. Вправ з гантелями, які призначені для всього тіла, тягнуть всі головні м’язи.

Чергуйте групи м’язів, так щоб змогли приступити до наступних вправ без потреби у відпочинку. Цей комплекс вправ для всього тіла використовують в основному для тренувань на витривалість, але ви так само можете виконувати змінні і силові вправи, такі як присідання з великою вагою або жим важких гантелей. Так що завжди потрібно працювати над собою, не залежно від можливостей.