Вправи з гиреюВправи з гирею

У чому перевага вправ з гирею

Заняття з гирею дозволяють розвивати всі групи м’язів — від шиї до ніг. При цьому вважається, що найбільш корисні гирі для рук, спини і м’язів плечового пояса.Так чим же корисні вправи з гирею? По-перше, гиря ідеально підходить для високоінтервального тренінгу. По-друге, гирі прекрасно тренують хват, як у чоловіків, так і у жінок. Прогрес у підтягуваннях і становій тязі буде очевидним.

Вправи з гирею сприяють також збільшення загальної сили спортсмена. Зазвичай використовуються гирі вагою 8, 16, 24 і 32 кг. 16-ти кілограмові гирі називаються пудовими.
Крім того, вправи з гирею тренують у спортсмена стійкість, оскільки центр тяжіння постійно змінюється. Такі вправи покращують роботу серцево-судинної та дихальної системи організму. Тренування дихальної системи відбувається, коли ви тримаєте гирю над головою і м’язи, які беруть участь у процесі дихання, не дозволяють іншим м’язам втручатися в цей процес.

До того ж, для вправ з цим снарядом вам не потрібен величезний спортзал, а підійде і невеликий, яких зараз більшість. Спортивні гирі призначені в основному для фізично підготовлених людей. Найбільш поширені серед вправ з гирею включають у сіючи підняття гирі вгору двома руками, підняття гирі до плеча в нахилі,

Перевага вправ з гирею

присідання з гирями, поштовх і розгойдування гирі, нахили з піднятою вгору гирею, а також турецькі присідання і жим лежачи з гирями. Виконуючи дані вправи, потрібно домагатися того, щоб всі рухи були максимально чіткими і правильними. Для цього перед заняттями з гирями потрібно зробити розминку, в яку входять розтягування і вправи на гнучкість. Оскільки виконання вправ з гирею вимагає великих фізичних зусиль, не слід перенапружуватися при цьому.

Навантаження збільшувати потрібно дуже обережно, переконавшись, що збільшився вага доступний для вас. Не забувайте також про правильне дихання, при цьому керуйтеся правилом: видих повинен бути в момент навантаження на м’язи, вдих — при розвантаженні. При всіх своїх перевагах, гирі не можуть замінити інших спортивних снарядів, проте і з ними можна досягати добрих результатів.