Вправи з йоги для схуднення



вправи з йоги для схуднення

Вправи з йоги — гарант вічної молодості

Багато хто відразу замислюються, чому йога повинна допомогти схуднути? Питання досить цікаве. Оскільки йога — це не комплекс поз і вправ, які швидко допомагають скинути вагу. Йога — це стародавнє філософське вчення. Картинки із зображенням поз і фігур були знайдені при розкопках.

Мудрець Патанджалі, який в давнину жив в Індії, виділив йогу, як окреме вчення. Система сприяє розвитку фізичної, етичної та психічної сфери людського життя, вона веде до набуття ідеального здоров’я. З недавніх пір стало з’являтися багато систем, у тому числі комплекси вправ з йоги для схуднення, які містять повний опис впливу занять на організм. Фахівці стверджують, що йога не має вікових обмежень, проте це не зовсім так. Як і будь-яка гімнастика, вона має певні протипоказання, наприклад, не можна тренуватися при хронічних і гострих формах захворювань.




Тому перед заняттями слід пройти консультацію у лікаря. Якщо метою ваших тренувань є зниження ваги, потрібно зібрати і вивчити якомога більше матеріалу по цій темі. Виконувати вправи з йоги для схуднення рекомендується підлогу наглядом професійного інструктора. Щоб оцінити рівень підготовки тренера, можна відвідати кілька занять в якості глядача. Сьогодні в кожному місті можна знайти спеціалізований йога-центр і відвідувати заняття у зручний час.

Тренуватися потрібно не менше двох-трьох разів на тиждень, інакше ефект не буде помітний взагалі. Щоб оцінити користь від йоги, доведеться трохи почекати. Від вашого зовнішнього і внутрішнього стану буде залежати період часу, коли ви відчуєте всі принади занять. Якщо підходящого йога-центру ви не змогли відшукати, можна тренуватися і вдома.

Для цього до ваших послуг величезна кількість матеріалів і методик виконання вправ з йоги для схуднення. Пам’ятайте, що головна умова для тренування — можливість зосередитися. Фахівці рекомендують проводити заняття в ранковий час, оскільки вони сприяють наповненню тіла енергією і забезпечують приплив бадьорості.

Для початку вам потрібно познайомитися з базовими позами. Перед виконанням вправ з йоги для схуднення потрібно запам’ятати кілька правил: займатися потрібно на спеціальному килимку; приміщення, в якому буде проходити тренування, попередньо має бути провітрено; тренуватися можна тільки на порожній шлунок, інакше можна спровокувати нудоту або блювоту; на первинному етапі тривалість заняття не повинна бути більше 15 хвилин; дихати під час тренування потрібно тільки носом: повільно і глибоко; при вагітності виконуються тільки легкі вправи; після менструації жінкам рекомендується кілька днів приділити вправам на розслаблення. Займаючись йогою, схуднути можна, головне дотримуватися всіх рекомендацій фахівців.

Вправи допоможуть зміцнити м’язи преса, посилити кровообіг і поліпшити метаболізм.