Вправи з колесомВправи з колесом

Колесо для преса: переваги та недоліки снаряда

Гімнастичний ролик впливати здатний не тільки на черевні м’язи. Виконуючи вправи, ви зможете відчути, як в роботу включаються й інші групи м’язів. Максимальне навантаження створюється на спину і прес.

Оскільки ці м’язи взаємопов’язані, їх необхідно опрацьовувати їх паралельно. Це дозволить вам отримати найкращі результати. Навантаження в процесі виконання вправ з колесом розподіляється також на руки і ноги. Високоефективні тренування з роликом допоможуть привести в тонус все тіло. Щоб оцінити перші результати, довго чекати не доведеться.

Гімнастичний ролик для преса діє ефективно і швидко. Досить проводити заняття чотири-п’ять разів на тиждень і результати стануть очевидними через 1-1,5 місяці. Головною перевагою тренажера є компактність.
Невеликі габарити дозволять вам проводити заняття навіть у невеликих приміщеннях. Спортивний ролик коштує недорого, не уступаючи при цьому по ефективності дорогому обладнанню. Як будь-який тренажер, колесо має незначні недоліки. Деякі можуть подумати, що виконувати вправи з колесом без базової фізичної підготовки неможливо. Фактично перше тренування буде складною, але з часом організм звикне до навантаження, що полегшить виконання вправ.

Помітивши перші результати докладених зусиль, ви самі захочете підвищувати навантаження. Перш за все, перед тренуванням потрібно вибрати відповідний одяг, яка не буде сковувати рухи. Якщо ви власник копиці розкішного волосся, щоб вони не заважали під час заняття, потрібно зібрати їх в зручну зачіску, наприклад, в хвостик. На підлогу необхідно постелити м’яке покривало або спеціальний гімнастичний килимок.

Перед початком тренування потрібно обов’язково підготувати тіло до навантаження, виконавши розминку. У цьому випадку підійдуть будь аеробні вправи. Виконуючи вправи з колесом необхідно контролювати ритм дихання.

Запорукою результативності тренування є рівномірний і правильне дихання. На вдиху нахиляйте тулуб, а на видиху повертайте у початкову позицію, намагаючись видихати максимальний об’єм повітря з легенів. Повторювати кожен елемент комплексу потрібно 10-15 разів.

Не забувайте, що абдомінальні м’язи можуть адаптуватися до навантаження, тому інтенсивність тренування через якийсь проміжок часу необхідно буде збільшити. Також слід зазначити, що навантаження залежить від діаметру гімнастичного ролика: чим він менший, тим вище навантаження на м’язи. В ході тренування не забувайте про безпеку — різкі рухи корпусу можуть стати причиною травм.

Якщо, виконуючи вправи, ви відчуваєте безперервну біль, зупиніться і змініть положення тіла або зовсім відмовтеся від цієї вправи. На ефективність вправ з колесом прямий вплив надає регулярність тренувань. Почавши займатися спортом, намагайтеся не робити тривалих перерв між тренуваннями.