Вправи з кроссфітаВправи з кроссфіта

Вправи Кроссфіт або тренування «на знос»

Тренування Кроссфіт — це комбінація різних вправ: гімнастичних елементів, бодібілдингу, функціонального тренінгу тощо Тому єдиного зводу занять не буде, будь-яку вправу можна додати в щоденну програму. Проводити Кроссфіт-тренування можна і вдома. Перш за все, давайте визначимося з обладнанням, яке є в наявності.

Перше, що на думку спадає — це власний вагу, який може бути використаний під час виконання простих і ефективних вправ з кроссфіта. Тепер перейдемо до спортивного спорядження. Вам не знадобляться гирі, гантелі і штанги разом, досить буде використовувати в ході заняття щось одне. З обважнювачами можна виконувати присідання, жими в різних положеннях, станову тягу й інші силові вправи.
В якості кардионагрузки цілком підійде звичайна скакалка. Вправи з кроссфіта допоможуть створити рельєф і красиве обрис м’язів тіла. Будь силовий тренінг неможливо уявити без підтягувань, але як виконувати їх вдома? Проявіть фантазію: в якості турніка або брусів можуть виступити гілка дерева або пара табуретів.

Для Кроссфіт-тренування купувати гантелі зовсім не обов’язково, в якості спорядження для силових тренувань можна використовувати пластикові пляшки з водою або піском. На початковому етапі рекомендується вибрати полегшений комплекс вправ з кроссфіта, який дозволить вашому тілу звикнути до нового ритму занять. Один підхід у тренувальній програмі може одночасно складатися з віджимань, підтягувань і присідань. Тривалість заняття в середньому становить 20 хвилин, в цей час має поміститися максимально можливу кількість підходів. При цьому зверніть увагу, що вправи виконуються циклічно без перерв.

Як тільки ви закінчите присідати, негайно переходите до підтягування і т.д. Якщо за внутрішнім відчуттям ви розумієте, що повноцінний комплекс ви не зможете виконати, слід скоротити час тренування до 12 хвилин. Заняття проводиться в прискореному темпі, при цьому за відведений час рекомендується виконати 5 підходів. З кожним разом вправи з кроссфіта будуть даватися вашому організму легше, тому тривалість тренування буде скорочуватися. Не менш корисною виявиться спеціальна система підтягувань, яка допоможе збільшити витривалість і силу.

Абсолютно не важливо, де ви будете тренуватися: вдома, в тренажерному залі або на найближчій спортивному майданчику, головне — це усвідомлення того, що ви робите і правильна мотивація.