Вправи з роликом для пресавправи з роликом для преса

Гімнастичний ролик для преса: вправи для зміцнення м’язів жівотаГімнастіческое колесо сьогодні пользуетсяшірокой популярністю не тільки в професійних атлетів, а й у новачків у світі спорту. Вправи з таким снарядом накачати гарний рельєфний прес допоможуть не тільки чоловікам, але й жінкам. Він визнаний найефективнішим тренажером для опрацювання преса.

Такі тренування спрямовані на опрацювання верхній частині корпусу і абдомінальні м’язи. Гімнастичний ролик компактний, не займає в будинку багато місця, тому немає необхідності відвідувати спортивний зал. Можна просто дістати снаряд, потренуватися і знову заховати його до наступного разу. Відомо, що силовий тренінг, як і кардионагрузки, здатний ефективно боротися з жировими відкладеннями.
До того ж, після таких занять жирова тканина буде продовжувати розщеплюватися ще 1-2 доби. Тут все залежить від кількості задіяних в роботі м’язів, тобто чим більше груп ви опрацьовує, тим швидше ви худнете. Значить за допомогою вправ для пресу з роликом додатково можна прибрати зайві сантиметри з талії і боків. Професіонали запевняють, що люди, що сидять на дієті і провідні кардиотренировки, худнуть не так стрімко, як ті, хто виконує силові вправи.

Ролик, або як його в народі називають колесо, є примітивним снарядом, проте ефективність занять з ним можна порівняти з навантаженням на серйозних тренажерах. Якщо дотримуватися правильної техніки виконання вправ, можна в кілька разів збільшити отримані результати. Під час тренування з роликом, насамперед, задіюються м’язи верхньої частини тулуба, зокрема руки, плечі, м’язи спини і грудей.

Також гарні вправи з роликом для преса нижнього. Додаткове навантаження спрямована на сідниці, біцепс стегна, квадрицепси. В цілому можна сказати, що в ході тренування опрацьовуються всі проблемні зони.

Можливо, в перший час, все не буде виходити, але, головне, не втрачати бажання і цілі добитися ідеальної фігури. Серед найбільш популярних вправ з гімнастичним роликом ви зможете зустріти: розгинання, стоячи на колінах; розгинання, стоячи на прямих ногах і інші варіанти. Під час тренування важливо, щоб спина була прямою, а рухи виконувалися плавно.

Комплекс вправ для преса з роликом розвиває черевні стінки, формує поставу, попереджає розвиток викривлень хребта, а також покращує роботу внутрішніх органів. Результати тренувань будуть помітні через 3-4 місяці, залежно від початкової спортивної форми. Численні відгуки людей, що займаються з гімнастичним колесом, лише підтверджують його ефективність.