Вправи з trxВправи з trx

Петлі trx: функціональний тренінгВ чому полягає секрет trx? Багато професійні спортсмени голосно заявляють, що петлі — це дитячі іграшки, оскільки нічого не може зрівнятися з гантелями і штангою. Дійсно, заняття з петлями порівнювати з тренуваннями з вільними вагами можна — це абсолютно інші види навантажень.

У ході виконання вправ з trx активізується робота не тільки м’язів, на які навантаження спрямована, а й опрацьовуються допоміжні м’язи — стабілізатори. Це є основною причиною збільшення ефективності тренувань. Також петля є прекрасною альтернативою відвідування спортзалу для атлетів, які з яких-небудь причин не можуть собі цього дозволити. Тренувальні петлі дозволяють проводити заняття в будь-якому місці, головне, щоб їх можна було закріпити. Встановити trx можна на стіні, в дверному отворі, на дереві або перекладині і т.д.
Підходять функціональні тренування з петлями всім, оскільки займається людина самостійно може тримати під контролем рівень складності і опір. Тренувальні петлі можуть стати помічником у професійному спорті, а також допоможуть подолати реабілітаційний період. Вправи з trx можуть задіяти повний спектр рухів, при цьому опрацьовується максимальну кількість м’язів. Тренувальні петлі також підходять новачкам.

Завдяки можливості самостійно регулювати кути опору і навантаження, петлі trx підходять навіть початківцям спортсменам. Тренажер trx допоможе підготувати тіло до вправ, які досить важкі для початківців. Класичні методики тренування з обважнювачами спрямовані на опрацювання певної групи м’язів. Досить часто такі вправи суперечать природним, що підвищує рівень травматизму та призводить до дисбалансу м’язів. Петлі trx змушують працювати великій кількості м’язів в природному діапазоні, проте з великими зусиллями.

Сьогодні сучасні фізіотерапевти часто використовують вправи з trx для відновлення пацієнтів після важких травм. Як проходять тренування з петлями trx? Перш за все, слід вибрати 5-6 вправ, що підходять під ваш рівень підготовки, виконувати їх потрібно по 10-12 разів.

Починати тренування слід з мінімального опору, поступово переходячи на новий рівень. Надалі можна збільшити кути опору, скоротити час відпочинку між підходами, збільшити кількість виконуваних вправ. На початковому етапі тренування можуть тривати 20-30 хвилин.

Поступове підвищення навантаження і зміна кількості вправ може збільшити тривалість тренування. Запам’ятайте головне правило занять спортом: краще потренуватися хоча б 10 хвилин, ніж взагалі пропустити заняття. Також слід зазначити, що результативність тренувань залежить від їх регулярності.