Вправи за 10 хвилинВправи за 10 хвилин

Плоский животик за 10 хвилин в день

Не кожен з нас приділяє особливу увагу опрацюванню м’язів преса — це призводить до того, що чоловіки ходять з пивними животами, та й не всі жінки можуть на пляжі без сорому похвалитися пружним пресом. Щоб позбутися цієї проблеми, потрібно негайно приступати до її вирішення. Якщо ви хочете, щоб ваш прес викликав заздрість і захоплення оточуючих, слід почати займатися спортом. Всього за 10 хвилин вправи допоможуть вам домогтися гарного і спокусливого рельєфу м’язів. У тренувальну програму входять спеціальні вправи, при дотриманні черговості яких, досягається приголомшливий результат.
Однак при цьому важливо дотримуватися всі умови, які приписані програмою: потрібно виконувати коригувальні комплекси, спрямовані на зміцнення абдомінальних м’язів; слід застосовувати аеробні навантаження, які підвищують швидкість схуднення; необхідно змінити систему харчування. Для преса вправи за 10 хвилин за цією методикою передбачають три етапи, які діляться по днях: 1) Вправи, спрямовані на нижній сегмент абдомінальної м’язи. 2) Вправи для опрацювання косих м’язів.

3) Вправи на верхній сегмент преса. На четвертий день потрібно дати організму відпочити і відновитися, після чого можна повторити цикл. Будь-яке заняття повинно починатися з розминки. Можна виконати розтяжку або аеробні вправи.

Так ви підготуєте організм до подальших навантажень. Пам’ятайте, що за 10 хвилин, вправи в домашніх умовах допоможуть вам ефективно опрацювати весь прес цілком. Як такого поділу абдомінальних м’язів на сегменти — ні, вправи активізують їх повністю, однак різні варіації здатні збільшити навантаження на той чи інший відділ преса. Запам’ятайте кілька правил: вправи потрібно виконувати з невеликою перервою між ними, але не більше 3-5 секунд; навантаження розподіляйте правильно і чітко дотримуйтесь черговість, встановлену комплексом; поступово збільшуйте кількість повторень або підходів; систематично міняйте темп. Рекомендується повторювати кожну вправу не менше 15-20 разів у кожному підході, але починати рекомендується з 10.

Підходів повинно бути 2-3, інакше комплекс виявиться неефективним. Вправи за 10 хвилин допоможуть вам домогтися гарного преса. Пам’ятайте, що зміцнити абдомінальні м’язи можливо, але потрібно набратися сил і терпіння.

Також врахуйте той факт, що ефективною тренувальна програма буде тільки при систематичному її виконанні.