Вправи за 8 хвилинвправи за 8 хвилин

Унікальна програма тренувань: ідеальний прес за 8 мінутСреді широкого розмаїття тренувальних програм, кожен з нас намагається для себе знайти щось підходяще. Однак не всі програми настільки ідеальні і універсальні. Головним мінусом більшості тренувальних програм є той факт, що складені вони в загальних рисах, а не для конкретної людини.

Розглянемо популярну сьогодні індивідуальну 8-хвилинну програму тренування преса, яка дозволяє максимально ефективно опрацювати черевні м’язи. В рамках даної програми існує 3 рівня складності. Ви можете ознайомитися в мережі інтернет з відгуками про кожного з них. Як показує рейтинг, більшість людей зупиняє вибір на першому рівні і, через місяць регулярних тренувань, отримують хороші результати. Відеоматеріали, на яких демонструють вправи за 8 хвилин, можна знайти у вільному доступі в інтернеті.
Якщо раніше черевні м’язи ви не опрацьовували, вже на першому рівні ви зіткнетеся з труднощами: перш за все, ви не зможете виконувати комплекс в заданому ритмі, до того ж ви будете відчувати біль у м’язах преса і шиї. Не варто переживати і нервувати — це явище нормальне. Після декількох тренувань ви зможете працювати в потрібному темпі, і тіло адаптується до занять.

Перше з вправ за 8 хвилин рекомендується виконувати через день. Запам’ятайте: м’язам потрібен повноцінний відпочинок, адже саме в цей час вони відновлюються і ростуть. Якщо ви щодня будете тренувати черевні м’язи, вийде одна з наступних ситуацій: м’язи не зможуть відновитися між тренуваннями, що приведе вас до зниження результативності занять, а також може стати причиною погіршення стану здоров’я; ви не зможете повноцінно напружувати м’язи, що запобіжить їх подальше зростання. У даній тренувальній програмі рівні складності відрізняються не тільки складністю самих вправ, але і великим числом повторів.

Щоб можна було переходити на наступний рівень, потрібно виконувати вправи попереднього рівня без всяких затримок. Робити все потрібно як зазначено в відеоматеріалах за даною методикою. Черевні м’язи здатні адаптуватися до навантажень. Якщо не збільшувати їх рівень, ефективність тренувань знизиться до нульової позначки.

Переходимо до другого рівня. Щоб освоїти техніку виконання чергового вправи за 8 хвилин, також слід ознайомитися з докладними відеоматеріалами. Запам’ятайте головне: при опрацюванні черевних м’язів потрібно дотримуватися дієти. Гарний прес залежить на 20% від тренувань і на 80% від раціону.

Якщо у вас є підшкірний жир — жодне з вправ не буде ефективним, поки ви не позбудетеся від нього. На третьому рівні тренування використовуються основи опрацювання черевних м’язів, оскільки це одна з груп м’язів, якої спантеличені багато.