Вправи за комп’ютеромвправи за комп'ютером

Необхідні вправи за комп’ютером для запобігання можливих труднощів

Сучасний світ настільки змінився, що сьогодні робота більшості людей невідривно пов’язана з сидячим способом. Це негативно відбивається на стані їхнього здоров’я. Однак, такі наслідки можна легко запобігти, наприклад, відвідуванням спортивного залу. Але це доступно абсолютно не кожній людині. Як тоді бути в даному випадку?

Дуже просто, адже виконання всього декількох вправ за комп’ютером здатне розім’яти м’язи і запобігти виникненню непоправних наслідків. Найбільш поширеним і дієвим вважається п’ятихвилинний комплекс, виконати який можна навіть не покидаючи робоче місце. Якщо здійснювати подібні действіямежедневно, то перші звершення можна буде побачити вже через тиждень.
Які ж основні дії на організм таких вправ за комп’ютером: приведення всіх основних м’язів в тонус; посилення обміну речовин; зменшення жирового прошарку; нормалізація травних процесів; захист хребта і поліпшення постави; зниження рівня поганого холестерину; поліпшення стану шкіри і загального самопочуття. Основною умовою отримання результату є те, що виконувати вправи за комп’ютером необхідно кожну годину, якщо робити це рідше, то результати не буде настільки вражаючими. Розглянемо самі вправи.

Весь комплекс виконується сидячи, при цьому ступні знаходяться на підлозі, ноги зігнуті в колінах, спина рівна. 1. Швидке підняття і опускання шкарпеток, при цьому п’яти щільно притиснуті до підлоги. Такі дії повторюються 40 разів. 2. Підняття п’ят в такому ж темпі 40 разів. 3. Стискання і розслаблення сідничних м’язів (40).

4. Повільне втягування живота на видиху і вдих при розслабленні (15). 5. Швидке зведення лопаток (40). 6. Руки опущені вниз, максимально напружені.

Такий стан зберігається в період проведення всього вправи. Потрібно дуже швидко стискати / розтискати кулаки. Якщо робочий стілець сильно широкий, то краще робити все стоячи, так як руки повинні бути опущені, а не розставлені по сторонах.

Подібні дії повторюються сорок разів. Такий комплекс вправ за комп’ютером можна виконати приблизно за п’ять хвилин, якщо витрачається більше часу, необхідно прискорити темп, менше — не поспішати. Такі заняття абсолютно не стомлюючі і тільки позитивно відіб’ються як на загальному самопочутті, так і на продуктивності роботи, що помітять у колективі і, можливо, оцінить керівництво.