Вправи зарядкиВправи зарядки

Комплекс вправи для бадьорого ранку

Недарма кажуть, що як день почався, таким він і буде. Саме тому в силах кожної людини зробити його максимально позитивним і добрим. А для досягнення цього достатньо просто почати ранок із зарядки, вправи для якої досить прості і зовсім не вимагають понад підготовленості або натренованості. Однак, слід врахувати, що ефект буде видно тільки при постійному виконанні.
Як і будь-яке тренування, вправи для зарядки повинні бути вибрані у відповідність з деякими правилами. Це допоможе не тільки зробити заняття комфортними, але і позбавить від можливих негативних наслідків, адже вранці організм ще сонний. Основними з таких приписів є: всі вправи виконуються максимально плавно без будь-яких різких рухів; відразу заняття, а потім каву і сніданок; більшість вправ зарядки — розминка, розтяжка; силові і на витривалість під забороною; важливо не тривалість такого тренування, а її регулярність, так що викладатися не потрібно; ефект закріплюється контрастним душем. Для особливо ледачих перші кроки до постійних ранковим занять можна робити ще лежачи в ліжку. Для цього відмінно підійдуть такі вправи зарядки під акомпанемент будильника: 1. Сполучені в замок руки підняти над головою і підтягнутися.

2. Після, не опускаючи рук, випрямити ноги, потягнувши при цьому їх носками від себе і до себе кілька разів. 3. Повільно перевернутися на будь-який бік, зігнувши і підтягнувши коліно до грудей, обхопивши його при цьому руками, повторити те ж на іншу сторону. 4. Покачатися на хребті. Для цього обхопити обидві зігнуті ноги руками.

5. Підняти прямі ноги вгору і по черзі попрітягівать їх до чола, затримуючись в кінцевій точці на кілька секунд. 6. Підвівшись на зігнутих ліктях, по черзі згинати ноги в колінах. Така розминка дозволить повністю прокинутися і налаштуватися на активний трудовий або вихідний день. На перших порах цих вправ зарядки може бути навіть достатньо, проте зупинятися не варто. Коли організм звикне до ранкових фізичних навантажень, тоді можна починати і справжню зарядку.

Якщо говорити про правила зарядки, то для неї дуже важлива послідовність. Пам’ятайте, організм ще спить, вся мускулатура повністю розслаблена і піддавати її стресу у вигляді інтенсивних стрибків або качання преса просто блюзнірство. Починати все необхідно з розминки шиї і голови (нахили в сторони, вперед / назад, повільні повороти і в кінці — кругові рухи), після перейти на плечі і руки (згинання / розгинання, хлопки, обертання і ін.), Верх тулуба (нахили , витягування рук, обертання тазу), ноги і сідниці (присідання, махи, підняття зігнутих ніг, стрибки). Якщо кілька узагальнити, то цілком підійде відома ще зі школи розминка, з якої починався будь-який урок фізичної культури.

Такі вправи зарядки дозволять прокинутися всьому організму і налаштуватися на плідний день.