Вправи Зассавправи Засса

Високоефективні вправи Засса для справжніх силачів

Справжньою сенсацією минулого століття стала абсолютно нова тренувальна методика, розроблена Олександром Зассе. Даний людина своїм прикладом довів, що судити про силових можливостях тільки по наявності м’язової маси неправильно. Сам автор методики розвитку сили був найбільшим цирковим атлетом, що піднімає неймовірні тяжкості, при тому, що його зростання було 168 см, а вага — 75 кг. Так у чому ж його секрет?
Всі вправи Засса грунтуються на постійній роботі над тілом, під час якої м’язи тільки напружуються, але їх довжина залишається завжди незмінним показником, іншими словами, вони не скорочуються. Максимальні зусилля потрібно докладати саме в статиці, виключаючи рух суглобів. Таким чином, все навантаження припадає саме на сухожилля, а від них, як вважав автор, і залежить кінцева сила атлета. Самі м’язи він вважав тільки поверхневої масою, яка не вимагає великої уваги. Існуючі розробки вправ Засса можна досить легко звести до трьох принципів: 1. Робота з правильним диханням.

Всі вправи необхідно виконувати виключно на паливних видихах / вдихах. З цього приводу автором розроблені цілі комплекси, спрямовані на побудову такого, максимально вірного дихання. Самому Олександру воно допомагало досить легко витримати важкі удари в живіт ногою або кулаком. 2. Ізометричні вправи Засса.

Цей комплекс складається з різних вправ з використанням ланцюгів, ременів, прутів. При їх поєднанні з правильним диханням результати тренувань виходять просто неймовірними. 3. Комплексний підхід, який полягає в поєднанні дихання, ізометричних і динамічних вправ. Крім цього, автор завжди наполягав на дотриманні режиму харчування і сну.

Що стосується безпосередньо тренування, то основну її частину займає розминка, спрямована на якісне розігрівання всього тіла, а безпосередньо вправи Засса на розвиток сухожиль, займають близько 15 хвилин. Все тренування повинна проходити на рівному диханні, а максимальний рівень напруги досягається поступово і плавно, після чого слід такий же спад. Подібна система майже повністю виключає можливість отримання травми. Відразу робота виконується в упівсили, щоб уберегти організм від стресового стану, а максимальні зусилля припустимі не раніше, ніж через місяць постійного тренінгу.

Ключовою особливістю даного комплексу вважається те, що сила може з’являтися в своєму максимальному прояві тільки в положенні, в якому вона була вироблена. Іншими словами, для комплексного розвитку і всебічного збільшення силових показників, необхідно на тренуваннях постійно міняти кути згину ніг, рук і нахилу тулуба.