Вправи Жданова для очейВправи Жданова для очей

Методика Жданова: ефективний і безболісний спосіб відновлення зору

Коли різкість вашого зору знижується, ви починаєте користуватися коригуючими окулярами або лінзами. Безсумнівно, в них ви бачите набагато краще, проте з часом рівень зору падає нижче і нижче. Чому так відбувається? Пов’язано це з тим, що коли ви коригуєте зір діоптричними лінзами, очі розслабляються, а м’язи просто перестають напружуватися і працювати, адже всі їхні функції тепер виконують окуляри. Очні м’язи відвикають від нормальної діяльності і перекладають весь тягар відповідальності за зір на диоптрические лінзи.
Сьогодні існує безліч методик відновлення функцій м’язів, наприклад, вправи Жданова для очей, які багатьом допомагають повернути зір і відмовитися від носіння окулярів. Для кожної з існуючих очних патологій є свій комплекс. При короткозорості слід попрацювати з таблицями. Для цього вам знадобиться 2 таблички різного розміру, на яких буде написаний певний текст.

Перша повинна бути схожа на табличку, яку використовують офтальмологи для перевірки різкості зору — вона буде виконана у вигляді трьох аркушів А4 формату. На кожному рядку повинно бути написано по одному слову з обраного тексту. Табличка кріпиться на стінку, щоб від неї можна було відійти на кілька кроків. Друга — відрізняється тільки розміром, вміст залишається тим же. Табличка повинна бути за габаритами як гаманець.

При короткозорості вправи Жданова для очей полягають в наступному: одне око закривається, щоб він не зміг побачити написаного в таблиці тексту. Методика полягає в перемиканні між дальнім і сусіднім текстом, що дозволяє правильно фокусувати зір. Володимир Жданов вважає, що при регулярному повторенні певних слів, очі починають бачити їх на будь-якій відстані.

При далекозорості застосовується інший комплекс лікувальних вправ, спрямованих на тренування косих очних м’язів, оскільки вам доведеться поперемінно дивитися на предмети, розташовані на різній відстані. Косі м’язи розслабляються, коли предмет знаходиться далеко. Коли ви дивитеся на близько розташованих предмети, вони напружуються.

Обов’язковими вправами Жданова для очей при лікуванні косоокості є солярізація на свічці, приємний спогад і пальминг. Такі дивні назви їм дав автор методики. Крім розслаблення м’язів, потрібно тренувати і ослаблені м’язи, які й провокують розвиток косоокості. Кожна вправа виконується по черзі на ліве і праве око.

Методика Володимира Жданова дає позитивні результати при лікуванні астигматизму. При наявності такого захворювання потрібно багато читати, але тільки в добре освітленому приміщенні.