Вправу гирямивправу гирями

Вправи гирями — запорука правильної постави і красивої фігуриУпражненія з гирями — це найбільш популярне заняття серед чоловічої половини населення останнім часом. Дійсно, важко залишитися байдужим до красивої фігури, особливо якщо ви намагаєтеся справити враження на представниць слабкої статі, які так захоплюються бодибилдерами і їхніми виступами. Правда, для того щоб отримати максимальний результат в мінімальні терміни, необхідно скласти грамотну і дієву програму тренувань за допомогою кваліфікованого фахівця, який буде орієнтуватися, насамперед, на ваші індивідуальні здібності, особливості вашого організму і розвиненість м’язів.

Отже, ми розглянемо деякі найбільш поширені вправи гирями. Перша дія — ривок. Його слід виконувати після невеликої розминки або гімнастики, коли ваше тіло розігріте і готове до тренуванні.
В іншому випадку, ви може просто зірвати спину. Само гирьовий двоєборстві представлено тандемом — ривком і поштовхом. Іноді спостерігачі можуть побачити наступну картину, яка, втім, являють собою найбільш часто допускаються помилки серед спортсменів: при піднятті гирі тренирующийся немов описує півколо.

Це помилково, оскільки гирю необхідно саме рвати, без плавних переходів. Втім, такий факт легко пояснити: плавне підняття гирі півколом набагато легше здійснити, ніж штовхнути її з місця. Гирю слід рвати в унісон з розправленими ніг, оскільки, таким чином, потужність ривка буде набагато більшою, сам снаряд підлетить до підборіддя, після чого його можна підняти на витягнуту руку вгору. Правда, при цьому, необхідно порівнювати свої сили і можливості з побажаннями, оскільки у початківців спортсменів випадки травматизму переросли в неприємну закономірність.

При виконанні другої частини цього комплексу вправи гирями, особливу увагу слід звертати на спину і ноги. Тільки злагоджена робота цих двох частин опорно-рухового апарату стане запорукою ефективності всієї тренування. Спину під час усіх дій потрібно тримати рівно, м’язи ніг повинні постійно бути в напрузі і працювати. Під час заключної частини ривка досить просто зігнути руку в ліктьовому суглобі. Однак при опусканні, з метою уникнення травматизму, рукою слід описати півколо і опускати тренувальний снаряд перед собою, а не на голову.

Більш детальну інформацію щодо техніки виконання вправ гирями можна отримати на сайтах або звернувшись до тренера у спортивному клубі, якщо ви плануєте займатися в домашніх умовах. Втім, у кожному разі, особливо ретельно слід дотримуватись відповідних правил з техніки безпеки. В іншому випадку, ви можете завдати істотної шкоди своєму здоров’ю, замість того, щоб стати володарем накоченому тіла.