Вправу золота рибкавправу золота рибка

Правила і техніка виконання вправи золота рибка

Вправа золота рибка направлена ​​на поліпшення кровообігу, виправлення постави, координацію роботи зовнішньої і внутрішньої нервових систем, налагодження нормального функціонування печінки, кишечника, нирок, мозку, серця і шкіри. Що стосується техніки виконання вправи, то для початку необхідно лягти на рівну і тверду поверхню, витягнувши при цьому руки за голову на всю довжину, ноги також повинні бути повністю прямими, а ступні перебувати перпендикулярно відносно всього тіла, шкарпетки тягнутися в напрямку особи. Після прийняття такого положення, у відповідності з усіма правилами, необхідно на сім секунд почергово «тягнути» хребет: пятка лівої ноги "повзе" в одну сторону, а руки витягають хребетний стовп в іншу. Після поміняти п’яти. Всі рухи робляться максимально повільно і розмірено.
Після такої своєрідної розтяжки долоні поміщаються на потилиці (шийних хребцях), пальці з’єднаних обох ніг тягнуться до обличчя. У такому положенні необхідно вібрувати всім тілом, як це роблять рибки, які звиваються у воді. Подібна вібрація відбувається справа наліво протягом двох хвилин. Виконувати вправу золота рибка радять фахівці двічі на день: відразу після пробудження і перед сном. Варто відзначити, що подібні дії здатні усунути напругу, що виникає в хребетних нервах, нормалізувати кровообіг, координувати парасимпатичну і симпатичну нервові системи.

Крім того, вправа золота рибка приводить в належний стан нерви людини, які виходять з боку хребта, звільняючи їх тим самим від тиску. Основний баланс між ними визначається відповідно до способом життя кожної людини, її звичками ходити, сидіти, стояти, обраною професією і видом спорту і ін. Також постійне виконання подібних вправ призводить до більш активної пульсації вен, що забезпечує більш швидкий кровотік і, як наслідок , насичення органів киснем і виведення з них продуктів розпаду.

Якщо дивитися з цього боку, то стає ясно, що вправа золота рибка благотворно впливає на роботу серця і очищення шкіри. Так само поліпшується перистальтика кишечника, так що запори, що є істотною причиною різних захворювань, таким людям не страшні. Подібне твердження викликано тим, що виникнення таких неприємних ситуацій призводить до всмоктування утворилися отрут і їх проникненню по кровоносних судинах в мозок.

Після цього можуть спостерігатися різні порушення розумової діяльності, тоді як дана вправа легко запобігає подібні ситуації.