Вуличні тренажериВуличні тренажери

Відмінні вуличні тренажери для занять на свіжому воздухеТреніроваться можна скрізь: у спеціалізованих спортивних залах, дама, на шкільному стадіоні, у дворі багатоповерхівок та ін. Для любителів проводити тренувальний процес на відкритому повітрі останнім часом організовуються всі умови. Це стосується і силового тренінгу. Саме для цього були розроблені і введені в експлуатацію вуличні тренажери.

Позитивним моментом такого заняття є те, що відбувається підвищене харчування організму киснем, чого не можна сказати про спортивних залах. Погодьтеся, навіть в першокласних фітнес-клубах з високоякісним вентиляційним обладнанням, рівень кисню набагато нижче, ніж у парку або сквері. Крім цього, існують й інші позитивні сторони такого тренувального процесу. Завдяки вуличним тренажерам, можна зміцнити не тільки м’язовий каркас, а й власний імунітет, а також таке проведення дозвілля сприяє загартовуванню.
Також, заняття на відкритому повітрі дає величезний енергетичний заряд і стимул до подальших звершень. Лише кілька років тому на вулиці була можливість організувати досить мізерну тренування, яке обмежувалася вправами на брусах, перекладинах, шведських стінках. Сучасні ж вуличні тренажери відрізняються набагато більшою розмаїтістю, а за специфікою видаваної навантаження вони, як і ті, що використовують з залах або вдома, можуть бути кардиотренажерами або силовими. Як відзначають багато фахівців, для новачків спортивного справи більше підійдуть кардіо, адже вони здатні підвищити витривалість організму і налаштувати на подальшу, більш напружену, роботу. Сьогодні на майданчиках досить поширеними є велотренажери, які здатні не тільки зміцнити м’язи нижніх кінцівок і сідниць, але й істотно поліпшити працездатність серця і еластичність судин.

Головне в таких заняттях — сталість і систематичність, а також поступове збільшення навантаження. Цю ж м’язову групу допоможуть відмінно розвинути степпери, які є досить простими, але при цьому високоефективними вуличними тренажерами. Якщо є бажання поєднати функціональні особливості двох попередніх «машин здоров’я», то відмінним варіантом буде використання еліптичного тренажера, який також є в вуличному варіанті. Він дозволяє завантажити мускулатуру ніг, сідниць і стегон, а також дозволяє здійснювати рух у протилежному напрямку (назад). Що стосується силових вуличних тренажерів, то вони дещо відрізняються від тих, що можна зустріти в залах, а між собою вони відрізняються здатністю впливати на різні м’язові групи.

Варто відзначити, що їх конструкційні особливості дозволяють змінювати рівень навантаження, завдяки вбудованим ваг.