Вуличні тренажериВуличні тренажери
Спортивні тренажери для тренувань на вулиці
Проводити тренування можна в приміщенні і на вулиці. Для тих, хто віддає перевагу заняття спортом на свіжому повітрі були придумані тренажери вуличні.

Так при виконанні вправ організм отримує більше кисню. Є й інші достоїнства тренувань, що проводяться на вулиці. Таким чином, можна зміцнювати імунітет і гартуватися.

Також заняття на вулиці дають незвичайний заряд бадьорості. Раніше на спортивних майданчиках встановлювалися різноманітні поперечини, бруси, шведські стінки і багато іншого. Сучасні тренажери, створені для занять на вулиці, більш різноманітні.
Як і звичайні тренажери, вони можуть бути двох видів: силові і кардіотренажери. Фахівці вважають, що людям, які тільки починають займатися на тренажерах, краще віддати перевагу кардиотренажерам. Велотренажери для вулиць є достатньо поширеними.

Вони не тільки зміцнюють м’язи, але і покращують стан судин і серця. Заняття на таких тренажерах повинні бути регулярними, інакше вони не будуть ефективними. Навантаження потрібно поступово збільшувати. Степпери є досить простим видом тренажерів, проте заняття на них ефективно впливають на м’язи ніг.

Ефективними є вуличні тренажери, які називають еліптичними. Вони поєднують в собі елементи занять на степпере і біговій доріжці.

..ще зі SportMashina.com: Тренажери та їх функції
Кардіо тренажери
Види тренажерів

Такі тренажери допоможуть під час занять задіяти м’язи ніг, стегон і сідниць. На таких тренажерах можливий рух назад. Новачкам не слід починати тренування з використанням цього тренажера. Досить рідкісним видом тренажерів, призначених для занять на вулиці, є гребний тренажер.

Він зміцнює м’язи спини і розвиває витривалість, але на ньому можна термініроваться тільки в тренажерному залі. Силові тренажери, встановлені на спортивних майданчиках, відрізняються спрямованістю впливу на окремі групи м’язів. Існують тренажери з вбудованими вагами. Їхня назва пояснюється тим, що в них можна міняти навантаження, переміщаючи фіксатор, який регулює вантажі.

Також є силові вуличні тренажери, в яких основне навантаження формується завдяки вазі спортсмена. При зміні нахилу буде змінюватися і навантаження.