Забрати жир з живота за допомогою вправЗабрати жир з живота за допомогою вправ

Методи боротьби з жировими відкладеннями на талії

Якщо ви вирішили боротися із зайвими кілограмами, потрібно розуміти, що одними вправами тут не обійтися. Доведеться дещо обмежити раціон і посидіти на дієті. Запам’ятайте, що кількість споживаних з їжею калорій повинно бути менше, ніж за день ви витрачаєте.

Тільки так ви зможете досягти поставленої мети. Ефективно позбутися від жирового прошарку можна за допомогою йоги, спеціального комплексу домашніх вправ і спеціального спортивного обладнання, наприклад, фітболу, гантелей і хула-хупа. Виберіть приємний спосіб схуднення і переходите до складання плану занять.
Щоб прибрати жир з живота за допомогою вправ, потрібно поєднувати їх з іншими, підібравши оптимальну навантаження. Намагайтеся не робити тривалих перерв між тренуваннями. Розглянемо докладніше спортивний інвентар, який допоможе вам повернути талію. фітбол — простий і доступний кожному снаряд, який допоможе підтягнути косі м’язи преса, не виснажуючи тіло тренуваннями.

Комплекс вправ рекомендується підбирати індивідуально залежно від поставлених цілей. До того ж, фітбол допоможе позбутися від регулярних болів у попереку. Для цього досить замінити м’ячем звичайний стілець — це дозволить вирівняти поставу, зняти напругу з хребта і зміцнити м’язовий корсет; хула-хуп — часто цей снаряд недооцінюють, однак, виконуючи з обручем вправи прибрати жир з живота можна досить швидко. Крутити обруч потрібно щодня по 30-40 хвилин, при цьому можна слухати музику, розмовляти по телефону або дивитися телевізор.

Сучасні моделі хула-хупів оснащені додатково масажними роликами, які прискорюють процес схуднення; використання навантаження у вигляді гантелей дозволяє підвищити ефективність будь-якої вправи. Вибирайте оптимальний вага снаряда, щоб не травмувати м’язи і зв’язки. Можна прибрати жир з живота за допомогою вправ ізолюючих, тобто, спрямованих на опрацювання конкретної м’язової групи. До них відносяться: підйоми ніг у висі; різні варіації скручувань; підйоми ніг в положенні лежачи і т.д. Бічні скручування дозволяють сформувати витончену талію, зміцнити косі м’язи преса, роблячи фігуру привабливою.

Природно, такі вправи найкраще комбінувати з іншими видами навантаження, якщо ви хочете якнайшвидше побачити результати ваших праць. Позбутися зайвого жиру допоможе йога. Для цього використовуйте пози, які стимулюють роботу абдомінальних м’язів. У тренувальну програму можуть входити класичні асани з йоги або розроблені вами самостійно вправи. Крім зовнішнього ефекту, йога дозволить поліпшити роботу внутрішніх органів і підвищить настрій.

Всі вправи, що діють на черевні м’язи, допомагають: стимулювати перистальтику кишечника, боротися зі здуттям живота; поліпшити травлення; виводити токсини з організму; прискорити метаболізм.