Змагання з пауерліфтингу 2013Змагання з пауерліфтингу 2013

Особливості проведення змагань з пауерліфтингу

Багатьом спортсменам цікаво знати, які вимоги висуваються при проведенні змагань з пауерліфтингу 2013. В принципі, зі спортсменами проводять традиційні процедури з дотриманням основних правил. Що ж саме доводиться пройти пауерлифтерам на змаганнях? Про це і піде мова в цій статті. Перш, ніж приступити до основного соревновательному етапу, спортсменів піддають контрольному зважуванню для присвоєння їм їх ваговій категорії.
При прийнятті участі в змаганні десятьма спортсменами, їх відносять до однієї групи. Коли ж число спортсменів одно п’ятнадцяти, їх поділяють на пару груп. Групи утворюють члени журі, грунтуючись на згоді Організаційного Комітету. Створені групи кваліфікують на «А», «В», «С» … Не впоралися з виконанням після трьох спроб дисципліни спортсмени залишають змагання. Змагання з пауерліфтингу 2013-го та інших років проходять в трьох турах, що представляють собою станову тягу, жим лежачи, а також присідання.

Перш, ніж приступити до змагань, атлетам необхідно пройти допінг контроль. Організаторами змагань з триборства є диктор, секретарі, судді при учасниках, контролер часу, асистенти, які страхують, секретар з техвопросам. Додатково можуть призначити також лікарів, медсестер і масажистів.

Диктор повинен кваліфіковано провести чемпіонат, виступаючи також у ролі церемоніймейстера. Він оголошує ім’я з прізвищем, вага спортсменів, зберігає у себе дані атлетів і порядок їх виходу на поміст. Контролеру часу необхідно реєструвати проміжки часу між сигналом судді до початку виконання вправи і готовністю штанги.

Суддями при учасниках проводиться збір заявок атлетів на вагу штанги, з яким вони планують виконати наступний підхід. Отримані дані надходять до секретарів і спікеру. При цьому секретарі повинні стежити за коректністю проведення змагань.

В обов’язках страхують знаходиться збільшення або зменшення ваги штанги, регулювання висоти стійок. У разі необхідності асистенти допомагають атлетам знімати штангу зі стійок і страхують від падіння снаряда. При проведенні змагань з пауерліфтингу 2 013 секретар з техвопросам відстежує правильність реєстрації встановлених рекордів, проводить підготовку необхідних документів з подальшим їх збором.

На всіх змаганнях вага штанги регулюють за допомогою використання дисків, застосовуваних у наборах конкретного ваги. Спортсменам необхідно одягатися в екіпіровку, а також бинтуватися перед виходом на поміст. На самому помості можна лише незначно поправляти елементи екіпіровки, що не вимагає додаткової допомоги.

Знімати ремені, костюм або бинти можна лише поза межами помосту.