Зростання м’язів і метаболізмЗростання м'язів і метаболізм

Для росту м’язів потрібно прискорити метаболізм

Перед тренуванням необхідно виконувати десятихвилинну розминку. Це може бути швидка ходьба на біговій доріжці, яка сприятиме активізації кровообігу. Коли м’язи наповнюються кров’ю, вони краще справляються з фізичним навантаженням, тому як підвищується сприйнятливість до будь-якого виду опору.

Потрібно зосередитися на важких базових вправах, які призначені для великих груп м’язів. Необхідна більша кількість уваги приділити присіданням зі штангою, жиму штанги лежачи і становій тязі. Ці вправи забезпечують високу фізичне навантаження, яка дає поштовх для росту м’язів.
Потрібно поступово збільшувати вагу штанги і наочний результат з’явиться вже через два місяці.

Найкращим вправою для росту м’язів всього тіла вважаються присідання. У процесі виконання цієї вправи обмін речовин розганяється до найбільш високого рівня. Присідати потрібно правильно, дотримуючись техніку виконання вправи.

Зростання м’язів верхньої частини тіла забезпечується наступними вправами. Треба встати прямо і взяти важку гантель. Підняття ваги до рівня плеча повинно бути у напрямку долоні вперед.

Можна робити підняття гантелі над головою, але так, щоб у верхньому положенні рука залишилася злегка зігнутою в області ліктя. Потрібно повторити вправу в уповільненому темпі близько десяти разів і взяти гантель в іншу руку. Вага гантелі повинен бути посильним, інакше можна отримати травму плеча.

Після невеликої перерви потрібно приступати до віджимань. Ця вправа дуже ефективно, воно дає м’язам необхідне навантаження, що сприяє прискоренню обміну речовин. Для новачків допустимим варіантом є віджимання з опорою на коліна.

Для опрацювання м’язів плечей, передпліч і верхньої частини грудей в цілому, дуже зручно використовувати вантажі у вигляді гантель.

Наростити м'язи і прискорити метаболізм При неправильному харчуванні тренування не можуть бути достатньо ефективними. Ні в якому разі спортсменам не можна вживати їжу, що містить велику кількість тваринних жирів, їх можна легко замінити жирами рослинного походження. Харчування має складатися в основному з білків і вуглеводів.

Треба їсти багато і часто (частота харчування, якраз і прискорює процеси метаболізму) овочів, фруктів і продуктів з цільного зерна.